Авторизация

Забыли свой пароль? Регистрация

Каталог

Акции

Знижка 5% на Windows 10 Professional Get Genuine Solution 01.11.2016 - Знижка 5% на Windows 10 Professional Get Genuine Solution

Інформуємо вас, що з 01.11.2016 діє акція для комерційних замовників середнього та малого бізнесу на продукт для легалізації.


Интересуют Civil 3D? AutoCAD? Maya? 21.03.2016 - Интересуют Civil 3D? AutoCAD? Maya?

C 21 марта по условиям Промо «Пользуйтесь дольше – покупайте дешевле!» при покупке новой годовой и многолетней временной лицензии предоставляется скидка от стоимости временной лицензии.


Corel: акция для рекламных агентств 15.12.2015 - Corel: акция для рекламных агентств

В период с 10 декабря 2015 по 10 февраля 2016 года действуют специальные цены для предприятий рекламной индустрии: данные организации имеют право закупки коммерческих лицензий CorelDRAW Graphics Suite X7 со скидкой 30% от действующего прайс-листа.


Подарки при покупке RAD Studio, Delphi или C++Builder 10 16.11.2015 - Подарки при покупке RAD Studio, Delphi или C++Builder 10

Купите RAD Studio, Delphi или C++Builder 10 Architect и получите VCL RAD Solution Pack БЕСПЛАТНО!.


Все акции
Подписаться на рассылку
Untitled Document

ЗГОДА
на збір та обробку персональних даних

Я надаю свою добровільну та однозначну Згоду (дозвіл) на обробку ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФАКТОР», код ЄДПОУ 14057601 , яке розташоване за адресою: вул. Сумська,106А, м. Харків, 61002, Украина, як власнику бази персональних даних — «Контрагенти та клієнти» , усіх дій, які є обробкою моїх персональних даних згідно сформульованої мети обробки .

Обробка персональних даних здійснюється з метою реалізації

а) господарських та цивільно-правових відносин;

б) створення особистого облікового запису, послуги зі зберання даних та технічної підтримки, інші маркетингові та промо-цілі, а також інші цивільні, комерційні, податкові, бухгалтерські та облікові цілі, відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, Закону України «Про авторське право та суміжні права», Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Закон України «Про банки і банківську діяльність».

Категорії персональних даних, які обробляються:

  1. паспортні дані (прізвище, ім'я по батькові, дата народження, місце народження серія, номер паспорту, ким та коли виданий, місце реєстрації (проживання), громадянство);
  2. особливі відомості ( вік, стать);
  3. місце проживання фактичне та за реєстрацією;
  4. місце роботи та посада;
  5. індивідуальний податковий номер;
  6. номери телефонів (робочий, мобільний);
  7. електронні адреси;
  8. фотографії та відео
  9. фінансова інформація ( розрахункові рахунки банківських платіжних карток, номери та реквізити банківських рахунків.

Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя не здійснюється.

Під обробкою персональних даних розуміється :отримання, збереження, комбінування, передача або інше використання моїх персональних даних. Обробка персональних даних включає в себе, але не обмежує, наступні дії:

збір, запис, систематизацію, накопичення, збереження, уточнення (оновлення, зміни), витяг, використання, передача, розповсюдження та доступ (в тому числі шляхом розміщення в інформаційно-телекомунікаціоних мережах або надання доступу до персональних даних яким не будь іншим способом); отримання інформації та документів від третіх осіб; надання, блокування, видалення, знищення персональних даних; не автоматизована обробка персональних даних, та/або виключно автоматизована обробка персональних даних з передачею отриманої інформації по мережі або без такої, та/або змішана обробка персональних даних.

Зобов'язуюсь при зміні моїх персональних даних надати такі зміни в термін один день до ТОВ «НВП «ФАКТОР», з наданням оригіналів відповідних документів для внесення моїх особистих персональних даних в базу персональних даних «Контрагенти та клієнти» ТОВ «НВП «ФАКТОР».

Згода на обробку персональних даних діє на необмежений термін.